Viko 1x32A 4.5kA B Tipi Otomatik Sigorta 4VTB-1B32
0.0 Puan - 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
4VTB-1B32
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
%62 indirim
272,16 TL
103,42 TL KDV Dahil
10,56 TL den başlayan taksitlerle!
Bu Ürünü Sosyal Medyada Paylaş
Teknik Özellikler
Kutup Sayısı : 1 Adet
Kısa Devreye Karşı Koruma : Evet
Amper : 32A
Anma Darbe Dayanım Gerilimi: 4kV
Anma Yalıtım Gerilimi: 500V
Elektriksel Ömür: 4.000 çevrim
Mekanik Ömür: 8000 çevrim
Koruma Sınıfı: IP20
W Otomat Sigorta Nedir?
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Viko 1x32A 4.5kA B Tipi Otomatik Sigorta 4VTB-1B32 Viko 1x32A 4.5kA B Tipi Otomatik Sigorta 4VTB-1B32, en uygun fiyatı ile Koz Aydinlatma' da. Tüm Kartlara Taksit Seçeneği ve Havale gönderimlerinde %2 indirim. 4VTB-1B32